Instruktoři

Pozor: Hledáme nové instruktory spinningu. Příjďte osobně nebo nás kontaktujte.
Instruktorka Lucie

Instruktorka Lucie Nachtmannová JGSI - 205156
Zdravím všechny začátečníky i pokročilé spinningu. Ještě dnes si vzpomínám na svou první hodinu spinningu. Na lektora, který měl snad bezednou energii a všechny okolo mě, kteří šlapali v jeho tempu. Po prvním runningu jsem si říkala, že to bude můj konec a že už mě tu nikdo neuvidí. Uběhlo několik dní a mě nechuť pro tenhle sport přešla a šla jsem to zkusit znova. Nyní se vám tady nabízí moje hodina jako instruktorky. Tak to taky přijďte zkusit - nenechat se odradit první hodinou. Přijďte si zařádit na provařené pecky i moderní hitovky! A hlavně - s úsměvem a pohodovou atmosférou. Pokud máte rádi rytmickou hudbu, ne jen samé TUC TUC, nebudete litovat.
Středa 8:00-9:00 a 18:00-19:00
Pátek - 18:00-19:00 (ob týden, jinak Kamila)

Instruktorka Kamila

Instruktorka Kamila Pavlů JGSI - 209991
Přijďte na mojí hodinu spinningu, kde se pořádně zapotíte při hudbě, která Vám rozhýbe celé tělo! Při mém ranningu nebudete mít čas přemýšlet nad svými starostmi, zažijete super jízdu a spálíte kalorie.
Teším se na Vás Kamča
Čtvrtek - 18:00-19:00
Pátek - 18:00-19:00 (ob týden, jinak Lucie)

Instruktor Vašek

Instruktor Vašek Kadleček osobní stránky
Každé pondělí se snažím zpříjemnit svým "cvičencům" 60 minut těžké dřiny v Barn Clubu Podbořany.
A proč příjít právě na moje hodiny v pondělí? Protože s Vámi procvičím ruce, rozhýbu nohy, zmenším a zpevním zadečky a vpravím do vás dobrou náladu na zbytek týdne.
Jak jsem se dostal k indoor cyclingu? Stejně jako všichni ostatní. Přišel jsem, nechápal jsem, málem omdlel. Nakonec mě jízda na stacionárním kole chytla natolik, že jsem se po konzultaci s Luckou Nachtmanovou přilhlásil na kurz indoor cyclingu u společnosti Face Czech a v záři 2007 jsem nastoupil jako nový instruktor v Barn Clubu.
Pondělí - 18:00-19:00 a 19:00-20:00

Zakoupit permanentní vstup Naplánovat si hodinu v rezervačním systému