Spinning®

V našem Spinning® centru máme 10 cvičících strojů Spinner. Možnost se osprchovat a posedět u baru, kde nabízíme občerstvení. Pro Vaše děti máme v areálu dětský koutek.

V našem autorizovaném Spinning® centru Barn club byl zahájen provoz v roce 2006. Tedy v době, kdy ještě bylo možné sportovní centra nabízející Spinning® program spočítat na prstech jedné ruky. Od té doby se změnila spousta věcí.

Spinning® se stal neodmyslitelnou součástí našich životů ... a to nejen nás, kteří jsme byli u jeho začátků a vypotili v sedle tisíce litrů potu, ale i našich klientů jeho kouzlo pomalu objevujících. Tak či onak dnes jsme již kapkou v moři dalších, nově vzniklých Spinning® center a chceme se neztratit . Vždyť kapky dělají moře :-)

Nesnažíme se začínat tam, kde jiní končí, ale také nechceme končit tam, kde jiní začínají. Proto v našem útulně zařízeném centru s klubovou atmosférou a především individuálním přístupem odborně vyškolených instruktorů na jejichž profesionalitu klademe velký důraz, naleznete vždy nejen pečlivě udržovaná a pravidelně servisovaná originál Spinning®ová kola "nové generace" zn. SPINNER, efektivnímu tréninku a dokonalému odreagování od všedních starostí.

Zjistíte, že Spinning® není jen nekonečné šlapání do pedálů, ale i společenská událost a to je náš cíl, protože Vaše spokojenost je naší prioritou a hlavní motivací :-).

Fotografie

Vaše Spinning® cesta začíná prvním sešlápnutím pedálu … tak proč ne zrovna u nás, jsme tu pro Vás.

# # #